EURUSD 1.1333 USDJPY 113.44 USDCAD 1.3370 EURCZK 25.843 USDCZK 22.799 EURPLN 4.2955 USDPLN 3.7906
EURUSD 1.1333 USDJPY 113.44 USDCAD 1.3370 EURCZK 25.843 USDCZK 22.799 EURPLN 4.2955 USDPLN 3.7906

Otwórz rachunek demo

Otwórz rachunek demo

Odbierz darmowego ebooka.

Sprawdź platformę!

Sprawdź platformę!

Odbierz darmowego ebooka.

Dla początkujących

Dla początkujących

Jak grać na Forex

Bonus do każdego depozytu

Bonus do każdego depozytu

Odbierz dodatkowe 10%

Formularz rejestracyjny - rachunek inwestycyjny HighSky Brokers

Rachunek inwestycyjny - HighSky Brokers

  • minimalny depozyt – bez ograniczeń
  • minimalna wielkość transakcji – 0,01 kontraktu
  • maksymalna dźwignia finansowa – 1:30
  • kontrakty na waluty, towary, indeksy giełdowe
  • depozyty w PLN są deponowane na rachunku bankowym w mBank S.A. w Polsce
  • najnowocześniejsza platforma transakcyjna MetaTrader 5, w ofercie również MetaTrader 4
  • szeroki wybór możliwości wpłat na rachunek inwestycyjny – przelew zwykły, przelew bezpośredni, karty płatnicze (w tym kredytowe)

Metody rejestracji rachunku inwestycyjnego:

 

1. Metoda elektroniczna

 

Proponujemy całkowicie elektroniczny proces otwierania rachunku. Wypełnij formularz rejestracyjny, a następnie dodaj w Strefie Klienta wymagane do identyfikacji dokumenty lub prześlij je na adres dealing@highsky.pl.

 

W celu identyfikacji niezbędne są:

 

  • Dwie czytelne kopie dokumentów tożsamości
  • Potwierdzenie posiadania rachunek bankowy (np. potwierdzenie przelewu w formie pdf, nagłówek miesięcznego zestawienia operacji, lub umowa).

 

Zdjęcia dokumentów możesz zrobić np. smartfonem i wysłać do nas jako załącznik do maila. Pamiętaj, aby pierwszy przelew na rachunek inwestycyjny był zrealizowany z  rachunku, które został wskazany w formularzu rejestracyjnym.

 

2. Dostarczenie dokumentów drogą pocztową

 

Możesz otworzyć rachunek inwestycyjny w Domu Maklerskim HighSky Brokers poprzez korespondencję pocztową. Po rejestracji elektronicznej dostarczymy za pośrednictwem kuriera lub poczty Umowę do podpisania. Kurier dokona identyfikacji na podstawie dokumentu tożsamości. W przypadku przesłania dokumentów droga pocztową niezbędne będzie odesłanie kopii dokumentów tożsamości oraz potwierdzenia posiadania rachunku bankowego. Należy pamiętać żeby pierwszy przelew na rachunek inwestycyjny był zrealizowany z rachunku bankowego, który został wskazany w formularzu.

 

3. Osobiste zawarcie Umowy

 

Możesz otworzyć rachunek rzeczywisty HighSky Brokers osobiście. Zapraszamy do biura w Warszawie, ul. Grzybowska 80/82 (IV piętro, budynek „Kolmex”).

 


Proces otwarcia rachunku rzeczywistego jest całkowicie zgodny z wymogami prawnymi dotyczącymi usług inwestycyjnych, procedurami zwalczania prania pieniędzy, prawem konsumenckim dotyczącym usług inwestycyjnych jak i ochroną danych osobowych.

 

Krok 1 – Formularz rejestracyjny

Prosimy o uzupełnienie poniższych danych:


4 + 8 =

Zgodnie z ustawą No. 101/2000 Coll o ochronie danych osobowych, z późniejszymi zmianami, wyrażam zgodę na przetwarzanie wyżej wymienionych danych osobowych w celach reklamowych i marketingowych oraz w celu organizowania seminariów, warsztatów i innych aktywności edukacyjnych firmy HighSky Brokers. Ponadto deklaruję, że zapoznałem się z  informacjami, które administrator danych osobowych jest zobowiązany przekazać w ramach art 11 ustawy o ochronie danych osobowych.

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane.

zamknij